JEMNÉ ROZDÍLY DĚLAJÍ ZÁZRAKY

50 výhradně přírodních ingrediencí včetně světově unikátních PATENTOVANÝCH KOMPLEXŮ

50 výhradně přírodních ingrediencí včetně světově unikátních PATENTOVANÝCH KOMPLEXŮ. Jsou výsledkem několikaletého výzkumu a představují zásadní know-how výrobce NUANCE. Všechny prošly klinickými studiemi a jejich účinnost je ověřena.


Moderní vysoce šetrná metoda výroby ZEODRATACE

Jde o velice pomalé vysoušení ingrediencí ve vakuu. Díky tomuto extrémně šetrnému způsobu zpracování, který byl objeven teprve nedávno, zůstává v přísadách větší množství molekul aktivních látek. Při výrobě NUANCE jsou rovněž dodržovány přísné výrobní postupy šetrné jak k samotným rostlinám, z nichž se extrahují aktivní látky, tak k životnímu prostředí. Používány jsou nejčastěji rostliny vypěstované v blízkosti míst, kde se NUANCE vyrábí. Nemusí tak po sklizni cestovat daleko. Všechny jsou také po sklizni pečlivé zkontrolovány a opatřeny certifikátem. Celý výrobní proces probíhá za podmínek, které jsou nenáročné na spotřebu energie, a umožnuje extrahovat vysoké koncentrace čistých aktivních látek.


Farmaceutický stupeň čistoty

Všechny extrakty použité v NUANCE splňují farmaceutický stupeň čistoty. To znamená, že jsou přesně nadávkované, procházejí přísnou kontrolou kvality a mají garantovanou dobu vstřebání.