PERLOVÉ SÉRUM

PRO VŠECHNY TYPY PLETI

PERLOVÉ SÉRUM PRO VŠECHNY TYPY PLETI

Unikátní perlové sérum se vzácnými extrakty z perel a kaviáru a komplexem omlazujících látek stimuluje přirozenou obnovu buněk v pleti. Díky svému složení vyhlazuje vrásky, posiluje pevnost a pružnost pokožky. Současně pleť intenzivně vyživuje a hydratuje. Unikátní technologie pleťového séra chrání účinné látky a aktivuje je těsně před použitím. Výsledkem je omlazená, vyplněná a rozzářená pleť.

  • Vyhlazuje a vyplňuje vrásky.
  • Chrání pleť proti vnějším vlivům.
  • Zanechává pleť omlazenou a rozzářenou.
  • Aktivní látky se aktivujú až při aplikaci.

Revoluční technologie zapouzdřených perel chrání aktivní látky, které se aktivují až při aplikaci. Po nanesení na pleť se rozpustí a postupně se uvolňují. Výsledkem je vyšší účinnost. Perlové sérum nezanechává na pleti film.

Extrakt z kaviáru pleť regeneruje, remineralizuje, působí proti známkám stárnutí pleti. Je bohatý na vitaminy A, E a esenciální mastné kyseliny. Podporuje tvorbu ochranné bariéry pleti. PEARLAMI® - Extrakt z perel působí proti známkám stárnutí pleti, obnovuje ochrannou bariéru, regeneruje, rozjasňuje. Patentovaná látka PROTECTAMI® pleť vyhlazuje, působí proti vráskám, chrání proti nepříznivým vlivům okolí, podporuje mezibuněčnou komunikaci a rozložení vápníku v pleti a tím napomáhá zpomalovat procesy stárnutí a zvyšuje soudržnost buněk. Patentovaná látka Extrakt ze Spiruliny® obsahuje více než 220 aktivních molekul a minerálů a esenciální mastné kyseliny. Pleť zvlhčuje, vyživuje a remineralizuje, působí proti známkám stárnutí. Obnovuje ochranou bariéru v pokožce. Extrakt z červeného jetele působí proti projevům stárnutí pleti, pokožku vyplňuje a působí jako silný antioxidant. Patentovaná látka AMIPORINE® (obsahuje extrakt z granátového jablka) obnovuje cirkulaci vody v pokožce. Díky proteinům aquaporinům, které jsou obsaženy také v pokožce, Amiporine dokáže pleť stimulovat tak aby udržela v pokožce zásobu vody. Zvyšuje produkci kolagenu, takže svrchní část kůže sílí. Amiporine viditelně omlazuje pleť. Zvýšenou hydratací se obnovuje její vláčnost a rozjasnění. Extrakt z Chlorely podporuje tvorbu kolagenu a elastenu v pleti. Vyplňuje. Obsahuje peptidy a aminokyseliny. REPULPAMI ER (globální komplex pro antiageing a lifting) obsahuje extrakt z květu bílého ibišku a květu baobabu. Je čistě přírodní náhrada za botox. Působí na třech úrovních – vyplňuje vrásky, zpevňuje a zesiluje pleť. Napomáhá zmírnit projevy stárnutí pleti. Kyselina hyaluronová hydratuje, vypíná a vyhlazuje pleť. Redukuje vrásky a působí proti známkám stárnutí pleti.

Naneste malé množství séra ráno a večer na vyčištěnou pleť. Jemně vmasírujte, nechte vstřebat a poté naneste pleťový krém. Pro co nejvyšší účinek opakujte každý den.

Unikátní systém FIVE ELEMENTS přináší komplexní působení na pleť v pěti zásadních oblastech. Výsledkem je co možná nejúčinnější a nejšetrnější péče, přinášející pleti okamžitý omlazující účinek.

Pět základních elementů pro dokonalou pleť
1. OMLAZENÍ A ROZJASŇENÍ
2. LIFTING A VYPLNĚNÍ
3. ANTI-AGEING
4. VÝŽIVA, REGENERACE A HYDRATACE
5. OCHRANA


NUANCE_ABSOLUTE