OČNÍ KRÉM

PRO VŠECHNY TYPY PLETI

OČNÍ KRÉM PRO VŠECHNY TYPY PLETI

Unikátní oční krém se vzácnými extrakty z perel a kaviáru dokonale zpevní a do hloubky hydratuje pleť v oblasti očí. Minimalizuje tmavé kruhy a otoky pod očima a dodává pleti jasnější a mladistvější vzhled. Oční krém obsahuje vysoce účinné složky, které pleť vypínají, pomáhají vyhlazovat vrásky a bránit jejich vzniku. Pleť je v okolí očí rozzářenější, jemnější a pevnější.

  • Vyhlazuje vrásky kolem očních partií.
  • Redukuje tmavé kruhy a váčky pod očima.
  • Podporuje tvorbu kolagenu a elastanu v pleti.
  • Zvláčňuje a zjemňuje.

Jemná, sametová struktura, která se dobře nanáší a nezatěžuje jemnou pokožku v očním okolí. Zanechává sametový pocit. Pleť je po použití rozzářená.

Extrakt z kaviáru pleť regeneruje, remineralizuje, působí proti známkám stárnutí pleti. Je bohatý na vitaminy A, E a esenciální mastné kyseliny. Podporuje vytváření ochranné bariéry pleti. Extrakt z perel působí proti známkám stárnutí pleti, obnovuje ochrannou bariéru, regeneruje, rozjasňuje. Patentovaná látka PROTECTAMI® pleť vyhlazuje, působí proti vráskám, chrání proti nepříznivým vlivům okolí, podporuje mezibuněčnou komunikaci a rozložení vápníku v pleti a tím napomáhá zpomalovat procesy stárnutí a zvyšuje soudržnost buněk. Patentovaná látka Extrakt ze Spiruliny® obsahuje více než 220 aktivních molekul a minerálů a esenciální mastné kyseliny. Pleť zvlhčuje, vyživuje a remineralizuje, působí proti známkám stárnutí. Obnovuje ochranou bariéru v pokožce. Extrakt z červeného jetele působí proti projevům stárnutí pleti, pokožku vyplňuje a působí jako silný antioxidant. ECTOINE® chrání buňky před vlivem škodlivého působení okolního prostředí, před UV zářením a modrým světlem. Posiluje ochranou bariéru pleti. Patentovaná látka AMIPORINE® (obsahuje extrakt z granátového jablka) obnovuje cirkulaci vody v pokožce. Díky proteinům aquaporinům, které jsou obsaženy také v pokožce, Amiporine dokáže pleť stimulovat tak aby udržela v pokožce zásobu vody. Zvyšuje produkci kolagenu, takže svrchní část kůže sílí. Amiporine viditelně omlazuje pleť. Zvýšenou hydratací se obnovuje její vláčnost a rozjasnění. Plant amino biovector působí třemi hlavními účinky: zvlhčení, zpevnění a je velmi efektivní v boji proti vráskám. Je účinný při nápravě nedokonalostí buňky a bojuje proti známkám stárnutí pleti. Zpomaluje tvorbu nových vrásek ochranou vláken dermis. Extrakt z Chlorely podporuje tvorbu kolagenu a elastenu v pleti. Vyplňuje. Obsahuje peptidy a aminokyseliny. Olej z rakytníku je bohatý na vitamín E, působí proti stárnutí pleti, regeneruje. Organický křemík má zpevňující, hydratační a zklidňující účinky. Zlepšuje regeneraci buněk v hlubokých vráskách, a proto má viditelný vyhlazující efekt na povrch pokožky a zlepšuje její elasticitu. Chrání svrchní část kůže a tím udržuje pokožku hydratovanou. Napomáhá zpomalovat procesy stárnutí. Cosme-Phytymix Micro-circulation podporuje cirkulaci v pleti. Redukuje tmavé kruhy a váčky pod očima. Redukuje jemné vrásky v okolí očí.

Jemně vklepejte bříšky prstů na oční okolí. Používejte vždy ráno a večer na vyčištěnou pleť.

Unikátní systém FIVE ELEMENTS přináší komplexní působení na pleť v pěti zásadních oblastech. Výsledkem je co možná nejúčinnější a nejšetrnější péče, přinášející pleti okamžitý omlazující účinek.

Pět základních elementů pro dokonalou pleť
1. OMLAZENÍ A ROZJASŇENÍ
2. LIFTING A VYPLNĚNÍ
3. ANTI-AGEING
4. VÝŽIVA, REGENERACE A HYDRATACE
5. OCHRANA


NUANCE_ABSOLUTE