NOČNÍ KRÉM

PRO VŠECHNY TYPY PLETI

NOČNÍ KRÉM PRO VŠECHNY TYPY PLETI

Unikátní noční krém se vzácnými extrakty z perel a kaviáru a komplexem omlazujících látek rychle a účinně obnovuje pružnost a pevnost pleti. Krém dodává pleti hloubkovou hydrataci a navrací mladistvý vzhled. Aktivní látky působí přímo v buňkách pleti, během noci ji intenzivně vyživují a regenerují. Po probuzení je pleť dokonale odpočinutá.

  • Posiluje pevnost a pružnost pokožky.
  • Působí proti známkám stárnutí pleti.
  • Hloubkově vyživuje.
  • Regeneruje, remineralizuje a rozjasňuje.

Revoluční nadýchaná jemná struktura, která se dobře nanáší a zanechává sametový pocit. Na pleti vytváří jemný film. Pleť se po použití neleskne.

Extrakt z kaviáru pleť regeneruje, remineralizuje, působí proti známkám stárnutí pleti. Je bohatý na vitaminy A, E a esenciální mastné kyseliny. Podporuje vytváření ochranné bariéry pleti. Extrakt z perel působí proti známkám stárnutí pleti, obnovuje ochrannou bariéru, regeneruje, rozjasňuje. Patentovaná látka PROTECTAMI® pleť vyhlazuje, působí proti vráskám, chrání proti nepříznivým vlivům okolí, podporuje mezibuněčnou komunikaci a rozložení vápníku v pleti a tím napomáhá zpomalovat procesy stárnutí a zvyšuje soudržnost buněk. Patentovaná látka PADINAMI® urychluje aktivaci kyseliny hyaluronové ve spodních vrstvách kůže. Posiluje pevnost a pružnost pokožky již od prvního dne. Stimuluje syntézu glykosaminoglykanů (GAG), které jsou nezbytné k udržení optimální hydratace pokožky. Extrakt ze Spiruliny® obsahuje více než 220 aktivních molekul a minerálů a esenciální mastné kyseliny. Pleť zvlhčuje, vyživuje a remineralizuje, působí proti známkám stárnutí. Obnovuje ochranou bariéru v pokožce. Extrakt z červeného jetele působí proti projevům stárnutí pleti, pokožku vyplňuje a působí jako silný antioxidant. Patentovaná látka AMIPORINE® (obsahuje extrakt z granátového jablka) obnovuje cirkulaci vody v pokožce. Díky proteinům aquaporinům, které jsou obsaženy také v pokožce, Amiporine dokáže pleť stimulovat tak, aby udržela v pokožce zásobu vody. Zvyšuje produkci kolagenu, takže svrchní část kůže sílí. Amiporine viditelně omlazuje pleť. Zvýšenou hydratací se obnovuje její vláčnost a rozjasnění. Bambucké máslo podobně jako ostatní mastné substance pokožku skvěle hydratuje, zklidňuje a vyživuje, působí proti vzniku vrásek. Extrakt z Kombuchy ochraňuje mitochondrie v buňce pleti a, působí proti stárnutí pleti. Omlazuje a působí proti vzniku vrásek. Olej z rakytníku je bohatý na vitamín E, působí proti stárnutí pleti, regeneruje. Plant amino biovector působí třemi hlavními účinky: zvlhčení, zpevnění a je velmi efektivní v boji proti vráskám. Je účinný při nápravě nedokonalostí buňky a bojuje proti známkám stárnutí pleti. Zpomaluje tvorbu nových vrásek ochranou vláken dermis. REPULPAMI ER (globální komplex pro antiageing a lifting) obsahuje extrakt z květu bílého ibišku a květu baobabu. Je čistě přírodní náhrada za botox. Působí na třech úrovních – vyplňuje vrásky, zpevňuje a zesiluje pleť. Napomáhá zmírnit projevy stárnutí pleti. Extrakt z kosatce působí proti vráskám a projevům stárnutí pleti. Udržuje mladistvý vzhled pokožky. Extrakt z bílé lilie má čistící a antioxidační vlastnosti. Zvyšuje pružnost pleti a je výbornou volbou pro suchou, podrážděnou a citlivou pokožku.

Naneste přiměřené množství krému večer na vyčištěnou pleť, nejlépe po použití séra. Jemně vmasírujte do pokožky, nechte vstřebat.

Unikátní systém FIVE ELEMENTS přináší komplexní působení na pleť v pěti zásadních oblastech. Výsledkem je co možná nejúčinnější a nejšetrnější péče, přinášející pleti okamžitý omlazující účinek.

Pět základních elementů pro dokonalou pleť
1. OMLAZENÍ A ROZJASŇENÍ
2. LIFTING A VYPLNĚNÍ
3. ANTI-AGEING
4. VÝŽIVA, REGENERACE A HYDRATACE
5. OCHRANA


NUANCE_ABSOLUTE