RADIANCE CONTROL DENNÍ KRÉM

PRO SUCHOU PLEŤ

RADIANCE CONTROL DENNÍ KRÉM PRO SUCHOU PLEŤ

Exkluzivně v lékárnách a na e-shopu Dr. Max.

KOUPIT

Denní krém pro suchou pleť obsahuje patentovaný vitamin C rozpustný v oleji a komplex AHCare, které pleť rozjasňují. Tento komplex pleť navíc hydratuje, vyživuje, zvyšuje v ní tvorbu kolagenu, díky čemuž je pleť pevnější. Pomáhá vyhlazovat jemné vrásky. 68 % žen vnímalo zvýšenou hydrataci pleti.*

*Test: Řada 3 produktů Radiance Control (121 žen): denní krém pro suchou pleť (40 žen), denní krém pro normální a smíšenou pleť (41 žen), sérum (40 žen), 14 dní.

Patentovaná látka VC-IP (stabilizovaný Vitamín C) . Vitamin C je nezbytný pro syntézu kolagenu, který dodává tkáním mechanickou odolnost vůči ochabnutí a tím napomáhá zpomalovat procesy stárnutí. Ovlivňuje také syntézu pigmentu pokožky, redukuje pigmentové skvrny, projasňuje pleť. AHCare (komplex aminokyseliny argininu a kyseliny mléčné a glykolové) působí několika způsoby. Zvlhčuje a působí jako peeling pro zářivou pleť, zpevňuje pokožku, podporuje syntézu kolagenu a napomáhá vyhlazovat vrásky. PALMIZOMY jsou lipozomy, které obsahují přírodní karoten. Stárnutí pleti zabraňují trojím způsobem: mají schopnost snížit úroveň stresu u buněk ovlivněných vnějšími faktory, podporují regeneraci buněk a ochraňují pleť před působením volných radikálů. Extrakt z dužiny pomeranče dodává pleti minerály, zvlhčuje a tónuje pleť vysušenou, unavenou a zmatněnou. Má antioxidační účinky a napomáhá zabraňovat tvorbě skvrn. Extrakt z listů a plodů fíku má vysoký obsah enzymů, které mají peelingové účinky s okamžitým projasněním. Tónuje a dodává minerály matné a unavené pleti. Změkčuje a vyživuje suchou, citlivou a podrážděnou pleť. Extrakt z dužiny guave díky uhlovodanům dodává schopnost zjemňovat a zvlhčovat suchou a citlivou pleť. Obsahuje karotenoidy, které regenerují poškozenou pleť. Tónuje unavenou a matnou pleť. Je silným antioxidantem. Extrakt z plodů vinné révy díky peelingovým účinkům rozjasňuje matnou pleť. Díky polysacharidům zvlhčuje. Působí také jako antioxidant. Extrakt z dužiny kiwi působí jako jemná peelingová látka, má osvěžující a tónující účinky, obnovuje zářivost pleti. Doplňuje důležité minerály.

Ingredients: Aqua, Glycerin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Ascorbyl Glucoside, Dicaprylyl Ether, Ethyl Macadamiate, Tromethamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Glycolic Acid, Disodium EDTA, Arginine, Parfum, Sodium Salicylate, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Ficus Carica Fruit Extract, Hydrogenated Lecithin, Psidium Guajava Fruit Extract, Linalool, Tocopherol, Citronellol, Actinidia Deliciosa Fruit Extract, Lecithin, Vitis Vinifera Fruit Extract, Limonene, Iodopropynyl Butylcarbamate, Geraniol, Glycine Soja Oil, Beta-Sitosterol, Beta-Carotene, Malic Acid, Phytol, Sodium Ascorbate, Mannitol.


MAGICAL RADIANCE CONTROL MAGICAL RADIANCE CONTROL MAGICAL RADIANCE CONTROL MAGICAL RADIANCE CONTROL MAGICAL RADIANCE CONTROL MAGICAL RADIANCE CONTROL